- 1.68 mm fixed lens
- max. IR Range ~15m
- Build-In Mic, Speaker
- Micro SD Slot up to 512GB
- IP67, IK10, PoE
DE-Stock: 21 products (1-3 days)
EU-Stock: Out of Stock
| Colour: | White |
|---|---|
| Camera Type: | Fisheye |
| Max Resolution: | 4MP |
| Image Sensor: | 1/2,5" CMOS |
| Minimum Illumination (Color): | 0.005 Lux |
| Minimum Illumination (B/W): | 0.0005 Lux |
| IR Light LED: | 015 m |
| Lens Type: | fixed lens |
| Focal Length: | 1.68 mm |
| Max Aperture: | F1.6 |
| Angle of View (H): | 185° |
| Angle of View (V): | 185° |
| FPS @ D1: | 25 FPS |
| FPS @ 1080p: | 25 FPS |
| FPS @ 4MP: | 25 FPS |
| FPS @ 6MP: | 25 FPS |
| WDR: | 120dB |
| Audio In: | 1 channel |
| Audio Out: | 1 channel |
| Loudspeaker: | Yes |
| Microphone: | Yes |
| Alarm Input: | 1 channel |
| Alarm Output: | 1 channel |
| Micro SD Slot: | 512 GB |
| Power Supply: | DC 12V, PoE |
| Power Consumption: | 8,1W (12V DC); 10,1W (PoE) |
| Operating Conditions: | -30°C ~ +60°C / Less than 95% RH |
| AcuPick: | No |
| Active Deterrence: | No |
| ANPR (number plate recognition): | No |
| Face Detection: | No |
| Face Recognition: | No |
| Heatmap: | Yes |
| Perimeter Protection: | Yes |
| People Counting: | Yes |
| Quick Pick: | No |
| SMD: | No |
| Scene Self-Adaptation (SSA): | Yes |
| Videometadata: | No |
| Special Feature: | Supports fisheye front-dewarp and back-dewarp / split screen for 2 and 4 windows. |
Warexo Cross Selling
DE-Stock: 20 products (1-3 days)
EU-Stock: 55 products (10-15 days)
DE-Stock: 275 products (1-3 days)
EU-Stock: 4241 products (10-15 days)
DE-Stock: 171 products (1-3 days)
EU-Stock: 8928 products (10-15 days)
- Weight: 0.36kg
- Dimesion Diameter 134.1mm x 83.5mm
- Load Bearing: 1kg
DE-Stock: 43 products (1-3 days)
EU-Stock: 251 products (10-15 days)