- 4.8~120mm motor. lens
- Max. IR ~100m
- 25fps@1080P
- 2/1 Alarm IN/OUT, 1 Audio In
- IP66
- DC 12V 3A
DE-Stock: 7 products (1-3 days)
EU-Stock: Out of Stock
| Colour: | White |
|---|---|
| Camera technology: | HDCVI |
| Camera type: | PTZ |
| Max Resolution: | 2MP |
| Image Sensor: | 1/2.8” CMOS |
| Minimum Illumination (Color): | 0.005 Lux |
| Minimum Illumination (B/W): | 0.0005 Lux |
| IR Light LED: | 100 m |
| Lens Type: | motorized |
| Focal Length: | 4.8 - 120 mm |
| Max Aperture: | F1.6 ~ F3.5 |
| Angle of View (H): | 60,6° ~ 3,6° |
| Angle of View (V): | 34,1° ~ 1,8° |
| FPS @ D1: | 25 FPS |
| FPS @ 720p: | 25 FPS |
| FPS @ 1080p: | 25 FPS |
| WDR: | 120dB |
| Video Output: | 1x BNC output: HDCVI |
| Audio In: | 1 channel |
| Loudspeaker: | No |
| Siren: | No |
| Microphone: | No |
| Alarm Input: | 2 channels |
| Alarm Output: | 1 channel |
| Power Supply: | DC 12V / 3A |
| Power Consumption: | Max. 22W |
| RS485: | 1 Port for PTZ Control |
| Operating Conditions: | -40°C ~ 70°C / Less than 90% RH |
| Ingress Protection: | IP66 |
| Special Feature: | Starlight / Alarm In/OUT |
Warexo Cross Selling
- AC input range: 100-240 VAC ~ 50/60Hz Max 0.7A
- One 2.1 x 5.5 mm DC Plug
- Output Voltage: DC 12V
- Max 5A output current
DE-Stock: 102 products (1-3 days)
EU-Stock: Out of Stock
DE-Stock: 62 products (1-3 days)
EU-Stock: 181 products (10-15 days)
DE-Stock: 24 products (1-3 days)
EU-Stock: 491 products (10-15 days)
DE-Stock: 2 products (1-3 days)
EU-Stock: 54 products (10-15 days)